Stockholm, Stallarholmsvägen 31

Besöksadress

Stallarholmsvägen 31
124 59 Bandhagen

Telefon | Fax

T: 08-39 01 15
F: 08-39 34 32

Öppettider butik

Mån-Tors 6.00-16.00
Fredag 6.00-15.00

Längre ner kan du hitta
våra sommaröppettider

Kontakta oss

Kontakta oss vid förfrågan om priser, tekniska frågor, offerter mm. Skickar du e-post då svarar vårt team dig inom 24 timmar, eller senast nästa arbetsdag.


Vi kontaktar dig

Robert Holmberg

Regionsäljchef Sthlm
0761-16 00 48
robert.holmberg@areco.se

Niklas Celinskis

Säljare
0761-16 00 47
niklas.celinskis@areco.se

Jimmy Hansen

Säljare
0708-39 01 15
jimmy.hansen@areco.se

Billy Klingemo

Säljare
0737-45 15 87
billy.klingemo@areco.se

Wilhelm Larsson

Kundmottagning/Säljare
0722-51 70 95
wilhelm.larsson@areco.se

Bilel Rassaa

Lageransvarig/Transport
0722-50 25 58
bilel.rassaa@areco.se

Zak Cooper

Lager
0722-50 46 28
zak.cooper@areco.se

Mikael Aspinge

Kundmottagning/Säljare
0722-51 71 23
mikael.aspinge@areco.se

Andreas Lindgren

Kundmottagning/Säljare
0704-18 95 20
andreas.lindgren@areco.se

Cristian Asterdahl

Lager

Sommaröppettider under vecka 29, 30, 31

Mån–Tors: 07:00–16:00
Fredag: 07:00 – 15:00

Vi kommer inte ha någon fast turbil under dessa veckor men det går bra att ringa för beställa material, och då vi löser leveranser med extrabilar.

Under sommartiden jobbar vi med reducerad personalstyrka men kommer att göra allt för att hålla den högsta servicenivån.

Vi önskar er alla en Glad och Solig Sommar!

Kontakt

Huvudkontor:
Vinkelgatan 13
211 24 Malmö

Scroll