Stockholm, Stallarholmsvägen 31

Besöksadress

Stallarholmsvägen 31
124 59 Bandhagen

Telefon | Fax

T: 08-39 01 15
F: 08-39 34 32

Öppettider butik

Mån-Tors 6.00-16.00
Fredag 6.00-15.00

Kontakta oss

Kontakta oss vid förfrågan om priser, tekniska frågor, offerter mm. Skickar du e-post då svarar vårt team dig inom 24 timmar, eller senast nästa arbetsdag.

Vi kontaktar dig

Robert Holmberg

Platschef
0761-16 00 48
robert.holmberg@areco.se

Niklas Celinskis

Säljare
0761-16 00 47
niklas.celinskis@areco.se

Jimmy Hansen

Säljare
0708-39 01 15
jimmy.hansen@areco.se

Andreas Pettersson

Kundmottagning/Säljare
0708-39 01 11
andreas.pettersson@areco.se

Wilhelm Larsson

Kundmottagning/Säljare
0722-51 70 95
wilhelm.larsson@areco.se

Bilel Rassaa

Lageransvarig/Transport
0722-50 25 58
bilel.rassaa@areco.se

Zak Cooper

Lager
0722-50 46 28
zak.cooper@areco.se

Billy Klingemo

Kundmottagning/Säljare
0737-45 15 87
billy.klingemo@areco.se

Kontakt

Huvudkontor:
Vinkelgatan 13
211 24 Malmö

Scroll